KVALITEET


Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetselt, efektiivselt, ja keskkonnasõbralikult toodetud tooteid. Me suudame tagada kõige kõrgemad nõuded, mida meie kliendid on meile ette seadnud.
Dagöplast AS on pühendunud pidevale protsesside parendamisele, me järgmine oma valdkonna arenguid ning täiustame oma süsteeme järjepidevalt.
Selleks oleme sisse seadnud labori, kus on võimalik läbi viia enamik kiletööstuse jaoks nõutud teste.
Dagöplast AS on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001, ISO 14001 ja ISO 22000 standartitele. Meie ISO sertifikaadid näitavad seda, et me oleme loonud süsteemid selleks, et olla veelgi usaldusväärsemad oma partnerite jaoks. Juhtimisele suunatud ISO 9001 “Kvaliteedijuhtimise süsteem”, keskkonna säästmisele suunatud ISO 14001 “Keskkonnajuhtimise süsteem” ning meie toiduainetööstuse klientidele ISO 22000 “Toiduohutuse juhtimissüsteem”.

Sertifikaadid

BioBag tooted on komposteeritavad ja biolagunevad ning sertifitseeritud vastavalt Euroopa standartile EN 13432, USA standardile ASTM D6400 ja Austraalia standardile AS 4736.
Kõik tooted, mis on kokkupuutes toiduainetega on laborites testitud ja sertifitseeritud.

Biobagi komposteeritavad ja biolagunevad tooted on sertifitseeritud AIB Vincotte, DIN Certo, BPI poolt. Lisaks omavad meie tooted ka GMO-vaba sertifikaate.

Vaata lisaks www.biobagworld.com