KAABLIKAITSELINDID JA HOIATUSLINDID

Meil on erakordne kogemus erinevate maa-aluste kaablikaitselintide tootmises. Tarnime kaablikaitselinte paljudele spetsiifilistele sektoritele, nagu näiteks ehitus- ja telekommikunatsioonitööstused.
Tänu oma disainile on meie kaablikaitselinte väga lihtne paigaldada, vähendades sellega oluliselt objektidega seotud aega ja kulutusi.
Meie kaablikaitselindid on saadaval nii kollastes kui ka punastes toonides, olles vastavuses ülemaailmse nähtavuse ja ohutuse konventsiooniga (võimalik tellida ka teistes toonides).
Kaablikaitselindid on saadaval erinevates laiustes ja paksustes, trükita ja trükiga (enamasti kaabli liik ja paigaldamise kuupäev). Kaablikaitselindid on toodetud peamiselt ümbertöödeldud polüetüleenist.

Kui teie ettevõte tegeleb telekommunikatsiooni või fiiberoptiliste kaablitega, gaasi- või veetorude paigaldamisega, võtke meiega ühendust, et saada lisateavet meie kaablikaitsesüsteemide kohta.

Samuti toodame hoiatuslinte, mis on saadaval erinevates laiustes, paksustes ja värvustes. Trüki võimalus kuni 3+3 värvilahenduseni.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust