MATERJALID 

KOMPOSTEERITAV JA BIOLAGUNEV

Dagöplast AS pakub oma klientidele Biobagi toodete väljatöötamisel ja tootmisel saadud kogemusi. Biobagi tooted on oma täieliku komposteeritavuse ja biolagunevusega alternatiiviks traditsioonilistele polüetüleenist kiletoodetele. Kõik meie komposteeritavad tooted on sertifitseeritud vastavalt Euroopa, USA ja Austraalia standarditele. Need sertifikaadid tagavad, et tooted, valmistatud patendeeritud materjalides, lagunevad kompostiseadmetes täielikult, kahjulikke jäätmeid jätmata. Lisateave Biobagi kohta.

ROHELINE POLÜETÜLEEN 

GreenPolly on meie kaubamärk rohelisest polüetüleenist valmistatud toodetele. Rohelise polüetüleeni tooraine on suhkruroost tuletatud etaan. Kuna rohelise polüetüleeni toore on täielikult taastav, on see CO2 negatiivne. GreenPolly pakub sama tugevust ja vastupidavust kui tavapärased nafta baasil polüetüleenid, kuid selle kasutamine vähendab märkimisväärselt ökoloogilist jalajälge. GreenPolly tooted on sertifitseeritud toiduga kokkupuuteks.

ÜMBERTÖÖDELDUD MATERJAL 

Taaskasutatud materjal on valmistatud ringlusesse jõudnud kilejäätmetest. Me kogume kilejäädet üle kogu Euroopa, et see ümber töödelda ja kasutada uute toodete valmistamiseks. Juba olemasolevaid plaste uuesti kasutades vähendab RecyPolly uute plastide tekkimist. Sellega aitame oluliselt kaasa CO2 heitgaaside vähenemisele.

PUHAS POLÜETÜLEEN 

Lisaks meie keskkonnasõbralikele lahendustele saame appi tulla ka olukordades, kus puhta polüetüleeni tootmine on möödapääsmatu. Meie tootmisliinidel on võimalik toota LDPE (madala tihedusega polüetüleen), LLDPE (lineaarse ahelaga madala tihedusega polüetüleen), MDPE (keskmise tihedusega polüetüleen) ja HDPE (kõrge tihedusega polüetüleen) polüetüleene.